Cinema City

  1. Home
  2. Shops
  3. Cinema City
Cinema City

Opening Hours

Mon - Sun
09:30 am - 12:00 am

Cinema City

Kino Cinema City w Centrum Handlowym Atrium Felicity to nowoczesny multipleks, w skład którego wchodzi 9 klimatyzowanych sal wyposażonych w najwyższej klasy systemy dźwiękowe, najwygodniejsze fotele kinowe i najnowocześniejszą dostępną technologię projekcji filmów. Jednocześnie pomieścić może niemal 1700 widzów.

To, co zdecydowanie wyróżnia ofertę Cinema City w Centrum Handlowym Atrium Felicity to nowoczesna sala 4DX – udostępniona widzom jako trzecia w Polsce. Sala ta dostarcza niesamowitych wrażeń, oddziaływując na wszystkie zmysły. W sposób zatwierdzony przez reżysera filmu, podążając za akcją na ekranie, Klienci mogą poczuć zaawansowane ruchy foteli, wiatr, wodę na policzku, ujrzeć mgłę czy błyskawice. Pełne spektrum efektów znajdziecie Państwo na cinema-city.pl/4dx-info.

Do dyspozycji naszych Klientów jest także kawiarnia Cinema Cafe oraz kinowy bar z szeroką ofertą produktów.

Na terenie kina jest możliwość zakupu biletów zarówno w kasach jak i w biletomatach (płatność kartą).  

Kino posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, takie jak dojazd windą do foyer kina, specjalne miejsca na każdej z sal kinowych, osobną toaletę z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych oraz możliwość wejścia do kina z psem przewodnikiem.

Center Map