Szwejk

  1. Strona główna
  2. Gastronomia
  3. Szwejk
Szwejk

Godziny otwarcia

Pon. - Sob.
09:00 - 21:00
Niedz.
09:00 - 20:00

Szwejk

Dobry Wojak Szwejk towarzyszy nam od dawna. To właśnie z pasji do jego przygód i specyficznego humoru oraz z zamiłowania do czeskiej kuchni postanowiliśmy otworzyć restaurację, której będzie patronował sympatyczny żołnierz. W branży gastronomicznej jesteśmy już od 8 lat, więc dobrze wiemy, co i z czym się je – dosłownie i w przenośni! Naszą ideą jest nie tylko serwowanie wyśmienitych potraw i krzewienie czeskiej kultury, ale również podzielenie się niezwykłą aurą, jaką ma historia najsłynniejszego na świecie Wojaka – bo jak tu go nie lubić?
Zapraszamy Serdecznie na dania bistro w formie zestawów – codziennie nowe, świeże, przygotowane z wielką pasją i co najważniejsze dla niektórych zabieganych  – bez czekania! U nas wiesz za ile zjesz! Cena zestawu nie jest tajemnicą, nie musisz nic ważyć! Wybierasz konkretny zestaw za stałą cenę. Natomiast w karcie menu znajdziecie Państwo szeroki wybór rozmaitych dań , pizz i burgerów, oczywiście w czeskim klimacie!

Jeśli więc szukacie miejsca, w którym możecie wpaść ze znajomymi na dobre czeskie piwo lub wybrać się z rodziną na słynne knedliczki – trafiliście idealnie!

 

Zapewniamy luźną i nie skrępowaną atmosferę, dzięki której przeniesiecie się w świat beztroskiej zabawy i przekonacie się, czym jest prawdziwa szwejkowa biesiada.

 

Do każdego gościa podchodzimy indywidualnie i staramy się zaspokoić każdy, nawet najbardziej wyrafinowany kulinarny kaprys. Gwarantujemy, że u nas nie zaznacie nudy – tu wojakowy humor udziela się każdemu! Restauracja Szwejk to idealne miejsce nie tylko dla miłośników przygód wesołego Wojaka, ale przede wszystkim znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu w gronie bliskich osób. Wyjątkowy charakter naszej restauracji zawsze wprowadza w pozytywny nastrój.

Center Map