Arena Gry

  1. Strona główna
  2. Sklepy
  3. Arena Gry
Arena Gry

Godziny otwarcia

Pon. - Sob.
09:00 - 21:00
Niedz.
09:00 - 20:00

Arena Gry

Sklep Arena działa na rynku gier komputerowych i konsolowych od 2011 roku i posiada aktualnie największa sieć sprzedaży stacjonarnej na południu Polski. Firma współpracuje z największymi wydawcami oraz dystrybutorami gier w Polsce i za granicą – klienci mogą mieć więc pewność, że wszystkie produkty pochodzą z legalnych i sprawdzonych źródeł. W swojej ofercie Arena Gry posiada kilka tysięcy tytułów gier na platformy: PC, PS2, PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360, PSP, PS Vita oraz Nintendo. W sklepach Arena Gry można również kupić konsole i akcesoria do wskazanych platform. Oprócz gier multimedialnych w sklepach Arena Gry można kupić także  gry planszowe, gry karciane, gadżety oraz odzież i akcesoria związane ze światem gier.

Dużą popularnością wśród fanów gier cieszy się możliwość wymiany gier. W ofercie sklepu znajdują się wiec nie tylko nowe gry, lecz również te używane.

Arena oferuje swoim klientom również usługę regeneracji płyt CD/DVD/BluRay będących nośnikami muzyki, filmów czy gier, jak również profesjonalnego serwiu sprzętu i akcesoriów do konsol.

Arena to centrum rozrywki dla wszystkich miłośników gier elektronicznych oraz gier “bez prądu”. Pracownicy sklepu zawsze doradzą każdemu wybór odpowiedniej gry, istnieje możliwość sprawdzenia gier na miejscu.

Zapraszamy!

Center Map

Arena Gry