Stylistka

Stylistka

  1. Strona główna
  2. Stylistka

Teaserwand

ZAKUPY ZE STYLISTKĄ

Nasza stylistka to specjalistka od aktualnych trendów, wizerunku i przede wszystkim – udanych zakupów. Skorzystaj z bezpłatnych porad Renaty Chmielewskiej i otwórz przed sobą drzwi do dobrego stylu!
 
Podczas indywidualnego spotkania uzupełnisz garderobę o nowe, wybrane specjalnie dla Ciebie stylizacje, poznasz aktualne modowe trendy i otrzymasz wskazówki, jak przez ubiór podkreślać swoje atuty.
 
Kim jest Renata Chmielewska? To stylistka Telewizji Polskiej, Trener dress code. Absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej na wydziale Moda, Media. Marketing oraz Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej. Specjalizuję się w doborze garderoby zarówno biznesowej jak i casual oraz wizerunkowej metamorfozie. Zapraszam wszystkich, którzy chcą zmienić wizerunek, uzupełnić garderobę, nauczyć się jak ubierać się stosownie do sytuacji  by wyglądać i czuć się świetnie. Pracowałam między innymi dla marek i sklepów: Bialcon, Wittchen, Massimo Dutti, Tatuum, Olsen, Deni Cler. Jest autorką i prowadzącą programu Moda na styl emitowanego na antenie TVP3 Lublin. 
 

Renata Chmielewska

...

Konsultacje ze stylistką odbywają się w naszym Centrum w każdy pierwszy i ostatni piątek miesiąca w godz. 17:00-20:00 oraz w każdą pierwszą i ostatnią sobotę miesiąca w godz. 12:00-15:00. Kazda konsultacja trwa 60 minut.

Aby umówić się na indywidualne zakupy ze stylistką Renatą Chmielewską, można skontaktować się z Punktem Informacji w naszym Centrum (poziom 0), lub pod numerem telefonu 81 452 88 00.
Usługa zakupów ze stylistką jest bezpłatna, koszty zakupów pokrywa Klient.

Zobacz regulamin