NASI PSYJACIELE OD ZARAZ

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. NASI PSYJACIELE OD ZARAZ

Wydarzenie

NASI PSYJACIELE OD ZARAZ

Felicity Lublin
13–18.11.2023

Które zwierzę jest najlepszym przyjacielem człowieka? Wiadomo – pies.

Wierny, wpatrzony w swojego pana, jest gotów zrobić dla niego wszystko. A my? Czy gdy psiaki są w potrzebie, potrafimy stanąć na wysokości zadania? Mamy nadzieję, że nasza akcja „Psyjaciele od zaraz” udowodni, że tak! 

Wszystkich psiarzy zapraszamy od 13 do 18 listopada do Felicity na wyjątkową wystawę fotograficzną. Jej bohaterami będą czworonogi z lubelskiego schroniska dla zwierząt. Artystyczne portrety psiaków-bezdomniaków nie tylko oddadzą ich charakter i usposobienie, ale też – bardzo na to liczymy – skłonią do realnej pomocy: adopcji lub wsparcia materialnego. Przynieście koce, karmę i wesprzyjcie czterołapnych podopiecznych schroniska! 

Zwieńczeniem wystawy będą psie warsztaty. Zapraszamy na nie w sobotę 18 listopada w godz. 12.00–18.00. Jeśli macie psiaka, wpadnijcie z nim! Będzie okazja do rozmowy z przedstawicielami schroniska oraz możliwość wzięcia udziału w warsztatach kreatywnych. Stworzycie psie zabawki (szarpaki, maty węchowe), a dla swojego pupila zaprojektujecie bandamkę z autorskim wzorem. Odwiedźcie też psią ściankę i pstryknijcie sobie pamiątkową fotkę! 

Mamy nadzieję, że nasza akcja przyniesie moc wrażeń zarówno psiakom, jak i ich właścicielom. I że dzięki niej jak najwięcej bezdomniaków znajdzie swój nowy, ciepły dom!