Wbijaj do Felicity i wiosłuj dla WOŚP

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Wbijaj do Felicity i wiosłuj dla WOŚP

Wydarzenie

Wbijaj do Felicity i wiosłuj dla WOŚP

Felicity Lublin
28.01.2024

Jeśli lubisz sportowe wyzwania i dobrą zabawę w szczytnym celu – przyłącz się do nas! Weź udział w 14. edycji ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w wiosłowaniu dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W niedzielę handlową 28 stycznia w godz. 10.00–18.00 tysiące osób w całej Polsce spróbuje swoich sił w międzymiastowej rywalizacji na ergometrach wioślarskich. Zależy nam na zmobilizowaniu jak największej liczby osób, z których każda pokona dystans 500 metrów. Publiczność zachęcamy również do kibicowania i wzięcia udziału w zbiórce pieniędzy do puszek WOŚP – zebrane środki pomogą w zakupie sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentek i pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. 

 

Wesprzyj lubelską drużynę w Felicity i pomóż nam osiągnąć fantastyczny wynik. A przy okazji… poznasz ciekawe osobowości ze świata sportu, kultury i życia publicznego. Impreza jest też doskonałą okazją, żeby sprawdzić, czy dźwiganie toreb z zakupami poprawia kondycję klientek i klientów naszego centrum :) 

 

Zapraszamy!